موهیت ویچ، مدیر صادرات کمپانی kibble interprises: چشم‌انداز بی‌پایانی برای صنعت نظافت می‌بینم

روش های اشتراک گذاری مقاله :

مجله Clean India Journal با موهیت ویچ، رئیس بخش صادرات کمپانی kibble interprises . ارائه دهنده پیشتاز تجهیزات نظافتی کشور هند گفت و گویی داشته که مشروح آن را در ادامه می خوانید:

 

چه چیزی شما را تشویق به کار در صنعت نظافت می‌کند؟

من چشم‌اندازِ بی‌پایانی برای این صنعت می‌بینم که به من انگیزه کارکردن می‌دهد. همچنین، وقتی به اطراف نگاه می‌کنیم تا مشتریان خود را مورد ارزیابی قرار دهیم، عملاً 100درصد جمعیت در کشور هند نیاز مبرمی به تمیزکردن روزانه دارند. خدمت به انسان‌ها را دوست دارم و این به من انگیزه زیادی برای کار در این صنعت می‌دهد.

در کشور ما، روش‌های جدید تمیزکردن هنوز توسط بسیاری از افراد مورد پذیرش قرار نگرفته است. هر سال افراد بیشتری در مورد روش‌های نظافت بدون لمس آموزش می‌بینند که به من چشم‌انداز روشنی از احتمال افزایش تقاضا در سال‌های آینده می‌دهد. در هند اعتقاد بر این است که سه نیاز اساسی وجود دارد: روتی(غذا)، کاپدا(لباس) و ماکان(خانه). تا زمانی که مردم به خانه نیاز داشته باشند و صاحبان خانه برای داشتن یک خانه بزرگ‌تر تلاش می‌کنند، نیاز به نظافت همچنان ادامه خواهد یافت.

 

بزرگترین درسی که در دوران مدیریت خود گرفته‌اید چیست؟

هرگز نباید ارزش‌های اساسی سازمان خود را فراموش کنید. سعی کنید که رشد مجموعه شما پیوسته و پایدار باشد. هرگز قانون اول را فراموش نکنید. صرف‌نظر از شرایط (گران‌بودن مواد خام، قرنطینه‌های‌کووید) علت شهرت و محبوبیت برند خود را از یاد نبرید، حتی اگر شرکت شما در زمان سودآوری نباشد.

 

به عنوان یک مدیر جوان، در مدیریت خود چه ویژگی‌هایی دارید؟

من به رشد و توسعه اعتقاد دارم و همیشه در حال آموزش‌دیدن به هر روش ممکن مانند کارگاه‌های آموزشی، خواندن مقالات و ویدیوهای آموزشی YouTube هستم. در مرحله بعد تلاش می‌کنم تا مجموعه خودم را با همان آموخته و ارزش‌ها ارتقاء دهم.

 

برای حرکت دادن شرکت خود در جهت توسعه از چه روش‌هایی کمک می‌گیرید؟

با شروع همه‌گیری کرونا، ما بهتربودنِ بازار هند را در مقایسه با بازارهای جهانی مشاهده کردیم، چون برای واردات از سراسر جهان مشکلات زیادی داشتیم و این سبب افزایش تقاضا در کشور شد. هزینه حمل‌و‌نقل و خدمات در سال گذشته چندین برابر افزایش یافته، همچنین تقاضاهای جهانی به‌ویژه در هند سر به فلک کشیده‌ است. در این مرحله، دستور کار اصلی ما توسعه محصولات با بالاترین سرعت برای برطرف‌کردن تقاضا در هر دو بازار است. ما بالاترین درآمد صادراتی را در تاریخ تجارت خود در این زمان تجربه کردیم.

 

روند بازار را در سال‌های آینده چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟

ما شاهد رشد بسیار زیاد تقاضا در بازار هستیم. با وجود اتخاذ شیوه‌های بهداشتی پیشرفته‌تر از گذشته، هنوز این صنعت امکان رشد زیادی دارد.

…………………………………..

این گفت و گو در صفحه 44 ماهنامه شماره 20 «ویکی کلین» منتشر شده است.

عضویت در خبرنامه

ویکی کلین اولین نشریه تخصصی نظافت صنعتی

یافتن مقالات مورد نظر ...

ویکی کلین

درباره ما ...

سال هاست که در کشور عزیزمان ایران فقدان یک مجله نظافتی به زبان فارسی که آگاهی عمومی جامعه ایرانی را در این زمینه ارتقا دهد همواره احساس میشد.

از این رو تیم ماهنامه ویکی کلین همراه با جمعی از متخصصان فعال در این حوزه بر آن شد تا نشریه علمی جدیدی را به جمع مطبوعات فارسی زبان اضافه نماید. هدف اصلی این مجموعه به انجام رساندن وظیفه مهم آگاهی دادن به فارسی زبانان و ایرانیانی است که مشتاق دانستن مطالب تازه در زمینه های نظافت ، بهداشت و سلامت هستند و امید است اطلاعات مفید و تازه ای در اختیار خوانندگان خود قرار دهد.

ویکی کلین در شبکه های اجتماعی ...

فیسبوک
توییتر
لینکدین

برترین مقالات ماهنامه